Estitor

Prodaja Stanova Malo Brdo, Podgorica

Pronađeno je 13 oglasa za upit Prodaja Stanova Malo Brdo, Podgorica

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 17:45

Prodaja, trosoban stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica
1/23
Verifikovano
PREMIUM

278,000 €

PREMIUM
prije 37 dana

Prodaja, trosoban stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica

Stan126Trosoban2 kupatila

Podgorica, Malo Brdo – Trosoban stan na prodaju Na prodaju trosoban, lijepo namješten duplex stan površine 126m², smješten u naselju Malo brdo u Podgorici. Nekretnina je idealna za porodičan život...

Prodaja, trosoban stan, 108m², Malo Brdo, Podgorica
1/16
Verifikovano

208,000 €

prije 2 dana

Prodaja, trosoban stan, 108m², Malo Brdo, Podgorica

Stan108Trosoban0 kupatila

Prodaje se namješten trosoban stan, površine 108m2, na trećem spratu stambene zgrade, u naselju Malo Brdo – u Podgorici. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u mirnom dijelu grada. Struktura: ulazni...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Malo Brdo, Podgorica
1/13
Novogradnja

179,000 €

prije 6 dana

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Malo Brdo, Podgorica

Stan67Dvosoban2 kupatila

Stan se nalazi u ul. Gavra Vukova Površine 67 m2, na ll spratu, Po strukturi dvosoban,sastoji se od •dnevnog boravka sa trpezarijom, •kuhinja, • dvije spavaće sobe, •kupatilo i toaleta •2 terase. •...

ZONA Nekretnine

Oglašivač

Pozovi
Prodaja Stanova Malo Brdo, · Podgorica · 107m² · 2.206 €/m²
Cijena nekretnine236.000
40.000500.000
Učešće 20%: 47.200
Kredit: 188.800
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.049 €/mj.
za kredit od 188.800 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica
1/19

278,000 €

prije 36 dana

Prodaja, trosoban stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica

Stan126Trosoban2 kupatila

Podgorica, Malo brdo – trosoban namješten stan U ponudi za prodaju trosoban stan, površine 126m2. Stan se nalazi na Malom brdu, u zgradi bez lifta na trećem spratu. Po strukturi je na dva nivoa. Prvi...

Prodaja, stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica
1/26
Verifikovano

278,000 €

prije 41 dan

Prodaja, stan, 126m², Malo Brdo, Podgorica

Stan1262 kupatila

Prodaje se trosoban lijepo namješten, duplex stan površine 126m² u naselju Malo brdo, u Podgorici. Pozicioniran je na 3. spratu zgrade bez lifta. Nekretnina je renovirana, sa eloksiranom bravarijom i...

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Malo Brdo, Podgorica
1/11
Novogradnja

225,000 €

prije 146 dana

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Malo Brdo, Podgorica

Stan79Dvosoban2 kupatila

Prodaje se komforan, prostran dvosoban stan u novogradnji u naselju Malo brdo, nedaleko od klinike Ars medica. Stan je površine 79m2, na sedmom spratu od ukupno 8. Postoji i mogućnost kupovine...

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Malo Brdo, Podgorica
1/12
Verifikovano

172,000 €

prije 163 dana

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Malo Brdo, Podgorica

Stan86Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju lijep dvosoban stan kod Galerije Most 86m2 Lokacija Stan se nalazi u manjoj zgradi bez lifta kod Galerije Most. Stan se nalazi na poslednjem, četvrtom, spratu. Veoma pogodno i mirno mjesto...

Prodaja, trosoban stan, 108m², Malo Brdo, Podgorica
1/13