Estitor

Novogradnja – Prodaja Stanova Podgorica

Pronađeno je 970 oglasa za upit Novogradnja – Prodaja Stanova Podgorica

Podaci su ažurirani 15.05.2026. u 08:22

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
1/9
PREMIUM
Novogradnja

Na Upit

PREMIUM
prije 165 dana

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Stan131Trosoban2 kupatila

Trosoban stan (130.61 m²) u prizemlju lamele C, sa privatnim dvorištem od 80 m² uključenim u cijenu — jedinstvena ponuda unutar kompleksa. Rijetka kombinacija trostruke orijentacije (sjeveroistok,...

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica
1/7
PREMIUM
Novogradnja

Na Upit

PREMIUM
prije 165 dana

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica

Stan86Dvosoban2 kupatila

Dvosoban stan (85.51 m²), na drugom spratu lamele C, sa jugozapadnom orijentacijom, panoramskim prozorima i prostranom terasom. Idealan raspored i vrhunska oprema čine ovaj stan jednim od...

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica
1/8
PREMIUM
Novogradnja

Na Upit

PREMIUM
prije 165 dana

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Zagorič, Podgorica

Stan58Jednosoban1 kupatilo

Jednosoban stan (58.12 m²), na prvom spratu lamele F, idealno orijentisan jugozapadno, sa terasom i prostranom dnevnom zonom otvorenog koncepta. Stan je opremljen premium materijalima i najmodernijim...

Novogradnja – Prodaja Stanova · Podgorica · 60m² · 2.649 €/m²
Cijena nekretnine159.000
40.000500.000
Učešće 20%: 31.800
Kredit: 127.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
707 €/mj.
za kredit od 127.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 50m², City Kvart, Podgorica
1/8
PREMIUM
Novogradnja

149,000 €

PREMIUM
prije 4 dana

Prodaja, jednosoban stan, 50m², City Kvart, Podgorica

Stan50Jednosoban1 kupatilo

🏡 Na prodaju namješten jednosoban stan u City kvartu! 📍 Podgorica – City kvart 📐 Površina stana: 50 m² 🗄️ Podrum: 3 m² (etaža -1, trajno korišćenje) 🛋️ Potpuno namješten 🧩 Odličan raspored prostorija...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica
1/6
PREMIUM
Novogradnja

103,000 €

PREMIUM
prije 182 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica

Stan38Jednosoban1 kupatilo

jednosoban 38m2, extra kvalitet kupac oslobodjen 3% poreza

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Central Point, Podgorica
1/8
PREMIUM
Novogradnja

130,000 €

PREMIUM
prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Central Point, Podgorica

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Nov, neuseljavan jednosoban stan na prodaji. 069138300

AR

Aleksa Radulovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica
1/8
PREMIUM
Novogradnja

148,000 €

PREMIUM
prije 4 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica

New CityPodgorica
Stan45Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam luksuzni stan u novogradnji u srcu Podgorice, savršen za savremen život. Sa površinom od 45.0 m², ovaj elegantan stan nudi optimalan raspored sa jednom spavaćom sobom i jednim...

Mne Real estate

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Central Point, Podgorica
1/14
PREMIUM
Novogradnja

140,000 €

PREMIUM
prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Central Point, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju kompletno i lijepo opremljen jednosoban stan u kompleksu Central Point. Stan je povrsine 46m2 i nalazi se na trecem spratu prve zgrade, preko puta City Mall-a. Stan je u potpunosti...

DK

Danijela Knezevic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica
1/9
PREMIUM
Novogradnja

Na Upit

PREMIUM
prije 5 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica

Stan29Garsonjera1 kupatilo

Zabjelo, Podgorica Na prodaju useljiva garsonjera površine 29m2 koja se nalazi na prizemlju u stambenoj zgradi u blizini pješačkog mosta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica
1/7
PREMIUM
Novogradnja

165,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica

Stan72Dvosoban0 kupatila

Prodajemo- dvosoban stan u Momišićima, na 5. spratu, kvadratura stana je 72.45m2. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dvije komforne spavace...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gorica C, Podgorica
1/11
Verifikovano
PREMIUM
Novogradnja

250,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Gorica C, Podgorica

Stan64Dvosoban1 kupatilo

Podgorica, lux dvosoban stan, novogradnja, Gorica C, površine 64m2. Istočna orijentacija, vrhunska oprema, potpuno namješten, parking mjesto. Moguća kompenzacija uz moju ili vašu doplatu, za kuću sa...

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica
1/9
PREMIUM
Novogradnja

85,800 €

PREMIUM
prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica

Stan39Jednosoban0 kupatila

U ponudi su funkcionalni jednosobni stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih i najperspektivnijih lokacija u Podgorici – Zabjelo, u blizini Rocky Pistolata, uz Ulicu Vojislavljevića. Ova...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/14
PREMIUM
Novogradnja

105,000 €

PREMIUM
prije 104 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan43Jednosoban0 kupatila

Prodajemo- jednosoban stan 43m² na Starom Aerodromu. Nalazi se na 5. spratu (nije poslednji), u zgradi koja posjeduje dva lift, u blizini restorana Palate. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni...

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zabjelo, Podgorica
1/2
PREMIUM
Novogradnja

210,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zabjelo, Podgorica

Stan62Dvosoban

Prodaje se u potpunosti opremljen, moderan i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, Family Residence investitora Kips. Sa parking mjestom uključenim u cijenu. Stan je jugozapadno orijentisan,...

DA

Danijel Arnaut

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 91m², Pobrežje, Podgorica
1/8
Novogradnja

280,000 €

prije 0 dana

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Pobrežje, Podgorica

Stan91Dvosoban0 kupatila

Prodajemo- komforan dvosoban stan povrsine 91m2 koji se nalazi u stambenom kompleksu Rafelo Residence. Stan se nalazi na 4. Spratu stambene zgrade u luksuznom kompleks u ul. 4 Jula u Podgorici, koji...

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Central Point, Podgorica
1/6
Novogradnja

131,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Central Point, Podgorica

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan od 40 m² u Central Pointu. Stan se nalazi na 9. Spratu.

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/16
Novogradnja

160,000 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan56Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan, površine 56 m², na Starom Aerodromu.Stan se nalazi na šestom, ujedno i posljednjem spratu zgrade koja posjeduje dva moderna i brza lifta i odlikuje se kvalitetnom i...

Info

Agencija

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica
1/7
Novogradnja

60,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zlatica, Podgorica

Stan33Jednosoban1 kupatilo

HITNA PRODAJA! Odlična investicija u Podgorici, Zlatica. Predstavljamo atraktivan jednosoban stan od 33m², idealan za život ili izdavanje, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratu novogradnje,...

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/7
Novogradnja

210,000 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan79Dvosoban1 kupatilo

Odlična investicija, PenthouseProdaje se stan na idealnoj lokaciji početku Starog Aeorodroma u blizini svih potrebnih sadržaja .U pitanju je dvosoban stan 79 m2, 6 sprat .

Prikazano 1-20 od 970 rezultata

Podgorica – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Podgorici je trenutno vrlo traženo, sa velikim interesovanjem kupaca i investitora. Lijepo smješteni i udobni stanovi često nude blizinu Kliničkog centra Crne Gore, Ekonomski fakultet Podgorica, Prirodnjački muzej Crne Gore i Aerodrom "Podgorica", kao i lak pristup bankama, poliklinikama i školama. Tipične cijene kreću se od oko 2694 €/m² — upotrijebite pretrage poput prodaja stanova Podgorica, kupovina stana Podgorica i nekretnine Podgorica kako biste pronašli najbolje ponude. Kod izbora obratite pažnju na saobraćajnu povezanost, parking i energetsku efikasnost; blizina ustanova kao što su Ziraat Banka Crna Gora, Hipokrat Poliklinika Podgorica i Pošta često povećava vrijednost nekretnine. Sačuvajte pretrage i sarađujte sa pouzdanim lokalnim agentima kako biste brzo reagovali na povoljne ponude.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Podgorica

Prosječna cijena/m²
2,649 €
Aktivni oglasi
LIVE
4,421
Ažurirano danas
Novi oglasi
224
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-3.77%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Podgorica?

Prema analizi 4421 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Podgorica iznosi 2,649 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Podgorica?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Podgorica bilježi pad od 3.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Podgorica kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 504 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.8%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta