Estitor

Prodaja Stanova Centar, Podgorica - Strana 5

Pronađeno je 222 oglasa za upit Prodaja Stanova Centar, Podgorica - Strana 5

Podaci su ažurirani 15.05.2026. u 23:21

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Centar, Podgorica
1/12
Novogradnja

78,400 €

prije 85 dana

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Centar, Podgorica

Stan28Jednosoban1 kupatilo

Prodajem LUX namestenu garsonjeru od 28m2 u novoj stambenoj zgradi na sedmom spratu..Garsonjera Je opremljena novim kvalitetnim namjestajem .Garsonjera se nalazi u centru grada..Za vise informacija...

Marko Drakic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica
1/17

134,000 €

prije 86 dana

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Centar, Podgorica

Stan75Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan u Podgorici, Centar. Stan ima 75 m2 I nalazi se na 4. spratu, poslednji u zgradi koja nema lifta. Cijena 134000€.

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Podgorica
1/11
Verifikovano

252,000 €

prije 87 dana

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Centar, Podgorica

Stan76Dvosoban0 kupatila

Prodaje se dvoiposoban stan smješten na trećem spratu (posljednjem) stambene zgrade u centru grada. Struktura: Dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja otvorenog tipa sa ostavom, dvije spavaće sobe...

Prodaja Stanova Centar, Podgorica - Strana · Podgorica · 77m² · 2.659 €/m²
Cijena nekretnine205.000
40.000500.000
Učešće 20%: 41.000
Kredit: 164.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
912 €/mj.
za kredit od 164.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 89m², Centar, Podgorica
1/11

238,000 €

prije 91 dan

Prodaja, trosoban stan, 89m², Centar, Podgorica

Stan89Trosoban2 kupatila

Prodaje se namješten trosoban stan površine 89m2, Centar. Stan je pozicioniran na drugom spratu stambene zgrade koja posjeduje lift. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,...

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Podgorica
1/9

90,000 €

prije 91 dan

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Podgorica

Stan50Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju manji dvosoban stan površine 50m2 u centru Podgorice. Nalazi se u suterenu zgrade smještene u Njegoševoj ulici. Klimatizovan je i potpuno namješten i tako se prodaje. Stan se sastoji od:...

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Centar, Podgorica
1/13

Na Upit

prije 92 dana

Prodaja, jednosoban stan, 70m², Centar, Podgorica

Stan70Jednosoban1 kupatilo

Hitna prodaja! Izuzetna prilika u srcu Podgorice! U Ulici Vuka Karadžića, predstavljamo komforan stan od 70.0 m², smješten u najtraženijem dijelu grada – Centru. Ova nekretnina je idealna za...

TS

Tanja Simonovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, trosoban stan, 82m², Centar, Podgorica
1/1
Verifikovano

350,000 €

prije 94 dana

Prodaja, trosoban stan, 82m², Centar, Podgorica

Stan82Trosoban0 kupatila

Trosoban stan, površine 82m2, Centar, kompletno opremljen, garažno mjesto uračunato u cijenu.

Prodaja, trosoban stan, 120m², Centar, Podgorica
1/18

280,000 €

prije 95 dana

Prodaja, trosoban stan, 120m², Centar, Podgorica

Stan120Trosoban2 kupatila

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan trosoban stan površine 120 m² (u listu neporketnosti upisan 94m2) u Centru. Smešten na III spratu u Vojnoj zgradi na trgu Božane Vučinić, na jednoj od...