Na prodaju luksuzan i prostran dvosoban stan od 109m², smješten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Herceg Novom , Savina.
Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije udobne spavaće sobe, dva kupatila i zastakljene terase koja pruža dodatni prostor za uživanje tokom cijele godine. Posebnu vrijednost stanu daje izlaz na privatno dvorište, savršeno za odmor.
Uz stan dolazi i velika ostava od 20m², kao i garažno mjesto, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu života. Nekretnina se nalazi na mirnoj i veoma traženoj lokaciji, treci red od mora, šetališta i svih važnih sadržaja. Cijena: 340.000€
Stan
109m²
2
2
Agencija
Rivijera NekretnineCijena po m²: 3119.27 €
Učešće 68,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 24.31% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Savina
Prosječna cijena: 4120.88 €/m²
Ova nekretnina je 4.26% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Savina
Prosječna veličina: 114 m²
Kvadratura
109m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza