130,000 €
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi - image 8
130,000 € (1,970 €/m²)
66 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 66m², Sutorina, Herceg Novi

Sutorina, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Manja porodicna kuca Herceg Novi Sutorina. Povrsina kuce 66 m2, sastoji se od dvije spavace sobe, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom. Kuca opremljena u dobrom stanju, povrsina dvorista oko kuce 94 m2. Udaljenost od mora, Igala 4 km. Cijena: 130.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
328246
Objavljeno
17.01.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

66m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1969.70 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Sutorina
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 0% niža od prosječne cijene na lokaciji Sutorina

Prosječna cijena: 1969.70 €/m²

Ova nekretnina je 22.54% manja od prosječne veličine na lokaciji Sutorina

Prosječna veličina: 85 m²

Kvadratura

66m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 1677m², Sutorina, Herceg Novi

167,000 €

Sutorina

1677
Prodaja, plac, 1677m², Sutorina, Herceg Novi
Kuća in Sutorina

Prodaja, kuća, 100m², Sutorina, Herceg Novi

230,000 €

Sutorina

2 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Sutorina, Herceg Novi
Verifikovan Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 1167m², Sutorina, Herceg Novi

175,035 €

Sutorina

1167
Prodaja, plac, 1167m², Sutorina, Herceg Novi
Stan in Sutorina

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Sutorina, Herceg Novi

115,000 €

Sutorina

1 soba 0 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Sutorina, Herceg Novi
Kuća in Sutorina

Prodaja, kuća, 154m², Sutorina, Herceg Novi

180,000 €

Sutorina

4 sobe 3 kupatila 154
Prodaja, kuća, 154m², Sutorina, Herceg Novi
Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 2170m², Sutorina, Herceg Novi

434,000 €

Sutorina

2170
Prodaja, plac, 2170m², Sutorina, Herceg Novi
Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 4417m², Sutorina, Herceg Novi

662,550 €

Sutorina

4417
Prodaja, plac, 4417m², Sutorina, Herceg Novi
Stan in Sutorina

Prodaja, jednosoban stan, 60m², Sutorina, Herceg Novi

230,000 €

Sutorina

1 soba 1 kupatilo 60
Prodaja, jednosoban stan, 60m², Sutorina, Herceg Novi
Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 1737m², Sutorina, Herceg Novi

781,650 €

Sutorina

1737
Prodaja, plac, 1737m², Sutorina, Herceg Novi
Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 4514m², Sutorina, Herceg Novi

316,000 €

Sutorina

4514
Prodaja, plac, 4514m², Sutorina, Herceg Novi