740,000 €
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora - image 15
740,000 € (2,313 €/m²)
320 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 320m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je nova luksuzna vila u mediteranskom stilu, smeštena u mirnom i prijatnom delu naselja Podi, Herceg Novi, sa prekrasnim panoramskim pogledom na more, Bokokotorski zaliv i planinu Lovćen. Vila se prostire na stambenoj površini od 260 m² (bruto 320 m²), dok uređena parcela zauzima 583 m², sa pažljivo osmišljenim pejzažnim dizajnom. Lokalitet je lako dostupan sa dva kvalitetna prilazna puta.Prizemlje vile obuhvata prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 57 m², glavnu spavaću sobu sa kupatilom od 23 m², gostinski toalet (2 m²), svlačionicu (9 m²), kao i veliku terasu od 35 m² sa bazenom dimenzija 10x4 metra.Gornji sprat nudi udobnost i funkcionalnost, sa hodnikom od 12 m², glavnom spavaćom sobom sa sopstvenim kupatilom od 23 m², dve dodatne spavaće sobe od po 15 m², dodatnim kupatilom (4 m²), garažom (17 m²), balkonom (17 m²) i prostorom za parking do 4 automobila.Vila je uređena u tradicionalnom mediteranskom stilu, kombinacijom prirodnog uvoznog kamena, svetlog maltera i drvene pergole. Terase i balkoni su popločani visokokvalitetnim belim italijanskim pločicama. Panoramski prozori na južnoj strani pružaju predivan pogled i osiguravaju obilje prirodne svetlosti, dok visoki plafoni od preko 3 metra omogućavaju neprekidan protok svežeg morskog i planinskog vazduha.Unutrašnjost vile izrađena je od najkvalitetnijih uvoznih materijala i opremljena modernom kuhinjom sa svim potrebnim aparatima, luksuznim tapaciranim nameštajem italijanskih brendova, ugradnim plakarima i trpezarijom za osam osoba.Ova jedinstvena nekretnina predstavlja idealno mesto za luksuzan život ili odmor, nudeći spoj elegancije, komfora i prirodnih lepota.