500,000 €
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora - image 14
500,000 € (3,425 €/m²)
146 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 146m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

Porodična kuća, površine 146m2 na placu od 351m2, na 3 min hoda od šetališta i plaza u naselju Bijela u Herceg Novom.
U prizemlju kuće nalazi se: predsoblje, dnevni boravak sa kaminom, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet, velika terasa, stepnice za sprat.
Sprat: 3 spavaće sobe, veliko kupatilo, 2 velike terase.
Kuća je namještena i opremljena kućnim aparatima.
Odlična ponuda kako za život i rekreaciju, tako i za izdavanje.
Na placu roštilj, natkriveni parking i garaža od 20m2.
Plac ograđen.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
357996
Objavljeno
30.03.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

146m²

Sobe

3

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3424.66 €

Učešće 100,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,424 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
400,000 €
Učešće
100,000 €
Ukupna kamata
181,741 €
Ukupno plaćanje
581,741 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Herceg Novi

Herceg Novi
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 5.1% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 3608.73 €/m²

Ova nekretnina je 4.08% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 152 m²

Kvadratura

146m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Đenovići

Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 soba 3 kupatila 350
Prodaja, kuća, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €