750,000 €
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi - image 10
750,000 € (2,427 €/m²)
309 m²

Prodaja, kuća, 309m², Kamenari, Herceg Novi

Kamenari, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
157149
Objavljeno
27.07.2023
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

309m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2427.18 €

Učešće 150,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,636 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
600,000 €
Učešće
150,000 €
Ukupna kamata
272,612 €
Ukupno plaćanje
872,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Kamenari

Kamenari
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 34.31% niža od prosječne cijene na lokaciji Kamenari

Prosječna cijena: 3694.72 €/m²

Ova nekretnina je 101.57% veća od prosječne veličine na lokaciji Kamenari

Prosječna veličina: 153 m²

Kvadratura

309m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Kuća in Kamenari

Prodaja, kuća, 160m², Kamenari, Herceg Novi

339,000 €

Kamenari

5 soba 3 kupatila 160
Prodaja, kuća, 160m², Kamenari, Herceg Novi
Stan in Kamenari

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Kamenari, Herceg Novi

155,000 €

Kamenari

1 soba 0 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Kamenari, Herceg Novi