44,100 €
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj - image 8
44,100 € (1,521 €/m²)
29 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Ulcinj

Centar, Ulcinj Crna Gora

Opis nekretnine

Moderan studio apartman površine oko 29 m² sa otvorenim konceptom dnevnog i spavaćeg prostora. Zahvaljujući velikim prozorima i terasi, stan djeluje veoma svijetlo i prostrano.

Karakteristike stana:

• Oko 29 m²

• Jednostavno održavanje

Objekat je izgrađen 2014. godine i nalazi se u veoma dobrom stanju, spreman za korišćenje odmah po kupovini.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557491
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

29m²

Sobe

0

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1520.69 €

Učešće 8,820 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
214 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
35,280 €
Učešće
8,820 €
Ukupna kamata
16,030 €
Ukupno plaćanje
51,310 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Ulcinj

Centar
Ulcinj

Cijena ove nekretnine je 76.76% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 6544.82 €/m²

Ova nekretnina je 45.76% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 53 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Ulcinj

Centar

Kvadratura

29m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj

98,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 61
Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj

210,900 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 111
Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj