76,100 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj - image 8
76,100 € (1,522 €/m²)
50 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Ulcinj

Centar, Ulcinj Crna Gora

Opis nekretnine

Namješten dvosoban stan sa privatnom terasom | Ulcinj

Prodaje se moderan i potpuno namješten dvosoban stan površine oko 50 m², smješten u savremenoj stambenoj zgradi na uzvišenju u Ulcinju, sa prelijepim pogledom na grad i more.

Stan je izgrađen 2014. godine i nalazi se u odličnom stanju, spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja.

Veliki stakleni portali od poda do plafona omogućavaju mnogo prirodne svjetlosti i izlaz na privatnu terasu sa malim vrtom, idealnu za uživanje tokom cijele mediteranske sezone.

Karakteristike stana:

• Površina oko 50 m²

• Potpuno namješten

• Dnevni boravak sa trpezarijom

• Opremljena kuhinja

• Odvojena spavaća soba

• Moderno kupatilo sa prirodnom ventilacijom

• Priključak za veš mašinu

• Privatna terasa i vrt

• Mirna lokacija

• Odličan potencijal za izdavanje

Idealan kao investicija, apartman za odmor ili nekretnina za život na crnogorskom primorju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557464
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2014

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1522.00 €

Učešće 15,220 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
369 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
60,880 €
Učešće
15,220 €
Ukupna kamata
27,661 €
Ukupno plaćanje
88,541 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Ulcinj

Centar
Ulcinj

Cijena ove nekretnine je 77.48% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 6757.71 €/m²

Ova nekretnina je 42.92% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 88 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Ulcinj

Centar

Kvadratura

50m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj

98,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 61
Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj

210,900 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 111
Prodaja, dvosoban stan, 111m², Centar, Ulcinj