270,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat - image 10
270,000 € (3,750 €/m²)
72 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

#two-bedroom_sale_in_Tivat

ID 385.

📍 Two-bedroom apartment for sale in Tivat

📌 Location: Tivat, Rolovina

📐 Area: 72 m²

🔐 This spacious apartment with a functional layout is an excellent option for living or investing.

✅ Convenient layout

✅ Suitable for permanent residence

✅ High rental potential

📍 Advantages:

— sought-after location

— ​​comfortable space for a family

— good liquidity

💶 Price: €270,000

WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER

+382 68 200 906 — Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM INVESTMENT

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559949
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3750.00 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Tivat

Cijena ove nekretnine je 11.9% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 4256.72 €/m²

Ova nekretnina je 20.56% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 91 m²

4,257 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
12
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Tivat

Centar

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Centar, Tivat

250,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat

350,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 110
Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Tivat

185,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Tivat

256,250 €

Centar

1 soba 0 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Tivat

315,000 €

Centar

2 sobe 0 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Tivat

178,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Tivat

210,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat

315,000 €

Centar

2 sobe 0 110
Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 30m², Centar, Tivat

253,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 30
Prodaja, dvosoban stan, 30m², Centar, Tivat