650,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat - image 7
650,000 € (7,558 €/m²)
86 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Luštica Bay, Tivat

Luštica Bay, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Ekskluzivni dvosoban stan – Luštica Bay, Centrale
Predstavljamo Vam luksuzno opremljen dvosoban stan površine 86.0 m² u prestižnom kompleksu Luštica Bay, zona Centrale. Smješten na 2. spratu zgrade sa samo 6 stanova, garantuje izuzetnu privatnost i mir. Stan je jedva korišćen, moderno uređen i potpuno spreman za useljenje, idealan za život ili luksuznu investiciju.
Vrhunska oprema i dizajn:

2 prostrane spavaće sobe 🛏
2 moderna kupatila 🛁
Dnevni boravak opremljen Natuzzi namještajem 🛋
Potpuno opremljena kuhinja sa visokokvalitetnim uređajima 🍽
Premium drveni namještaj – ručni rad ✨
"Superior package" – luksuzni finiši i oprema

Ovaj stan kombinuje moderni dizajn, funkcionalnost i vrhunski kvalitet materijala, nudeći sofisticiran životni prostor. Uživajte u ekskluzivnom ambijentu najtraženije marine Crne Gore, sa svim njenim sadržajima na dohvat ruke.
Napomena: Parking mjesto nije obezbijeđeno.
💰 Cijena: 600.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
533823
Objavljeno
14.03.2026
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

1. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 7558.14 €

Učešće 130,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,151 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
520,000 €
Učešće
130,000 €
Ukupna kamata
236,263 €
Ukupno plaćanje
756,263 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Luštica Bay

Luštica Bay
Tivat

Cijena ove nekretnine je 10.81% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Luštica Bay

Prosječna cijena: 6821.07 €/m²

Ova nekretnina je 0.06% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Luštica Bay

Prosječna veličina: 86 m²

6,821 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
63

Kvadratura

86m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Valentina

Slične nekretnine

Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay

5 soba 5 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat