240,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora - image 11
240,000 € (3,582 €/m²)
67 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

🏠 Na prodaju dvosoban stan 67m², Tivat.
🏢 Nalazi se na osmom spratu u zgradi koja posjedije lift.
🌊 Iz stana se pruža fenomenalan pogled na more i grad Tivat.
🛋️ Stan je u izvornom stanju i kao takav se prodaje.
✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dvije spavaće sobe, kupatilo i tri terase.
📍 Zgrada je dobro povezana sa ostalim djelovima grada i sa svim važnim gradskim sadržajima i u neposrednoj je blizini centralne shoping zone u Tivtu, rekreacionih i zabavnih sadržaja, ali i škola, fakulteta, banaka, institucija i sl.
🚗 Parking za stanare nalazi se oko zgrade, a lokacija stana je veoma urbana, u blizini svih neophodnih sadržaja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
384725
Objavljeno
06.06.2025
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

67m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3582.09 €

Učešće 48,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,163 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,000 €
Učešće
48,000 €
Ukupna kamata
87,236 €
Ukupno plaćanje
279,236 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 13.66% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4148.65 €/m²

Ova nekretnina je 23.23% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 87 m²

4,149 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
343

Kvadratura

67m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 100m², Porto Montenegro, Tivat

831,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, dvosoban stan, 100m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €

Porto Montenegro

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, stan, 53m², Porto Montenegro, Tivat

399,000 €

Porto Montenegro

1 kupatilo 53
Prodaja, stan, 53m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 67m², Porto Montenegro, Tivat

536,000 €

Porto Montenegro

1 soba 1 kupatilo 67
Prodaja, jednosoban stan, 67m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat

289,000 €

Luštica Bay

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay