315,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi - image 13
315,000 € (4,257 €/m²)
74 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Stan sa velikom terasom u Đenovićima – 150 metara od mora, u neposrednoj blizini jedinstvenog kompleksa marine Porto Novi.

Apartman je površine 74 m², plus dvorišna terasa od 33 m². Terasa ima jacuzzi.

Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, garderoba, ostava i terasa. Pristup terasi je iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Djelomičan pogled na more.

Ovaj moderan stan je potpuno namješten i opremljen aparatima. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom stambenom kompleksu.

Privatni parking.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
500594
Objavljeno
09.12.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4256.76 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 39.7% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3046.99 €/m²

Ova nekretnina je 2.12% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 76 m²

Kvadratura

74m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AM

Adria Moment

Slične nekretnine

Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Đenovići, Herceg Novi