3,200 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi - image 12
3,200 € (64 €/m²)
50 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo- jednosoban stan od 50m² Đenovići, Herceg Novi sa pogledom na more. Stan ima moderan spušteni plafon sa led rasvjetom i u fazi je opremanja. Nalazi se na 1. spratu u zgradi sa liftom. Stan je odaljen 300m od mora. Zgrada posjeduje bazen.

Cijena: 3200€/m2
Za sve informacije pozovite:
Cvetanka +06*/****-***
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
470560
Objavljeno
18.09.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 64.00 €

Učešće 640 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
16 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,560 €
Učešće
640 €
Ukupna kamata
1,163 €
Ukupno plaćanje
3,723 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 98.02% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3225.17 €/m²

Ova nekretnina je 7.51% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 47 m²

Kvadratura

50m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Đenovići