139,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 18
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 19
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 20
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 21
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 22
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 23
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 24
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 25
  • Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva - image 26
139,000 € (2,725 €/m²)
51 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine,Crna Gora,BeciciNa prodaju je predivan potpuno opremljen jednosoban stan.Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade sa liftom, i prostire se na površini od 51m².Ovaj elegantno uređen stan sastoji se od udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, modernog kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno namešten visokokvalitetnim nameštajem.Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, na samo 500 metara od obale Jadranskog mora, što ga čini savršenim kako za miran život, tako i kao atraktivnu investiciju za izdavanje.#NekretnineCrnaGora #Bečići #StanNaProdaju #LuksuzniStan #BlizuPlaže #Investicija #AmforaRealEstate #JednosobanStan #StambeniKompleks

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560069
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

51m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2725.49 €

Učešće 27,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
674 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
111,200 €
Učešće
27,800 €
Ukupna kamata
50,524 €
Ukupno plaćanje
161,724 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 19.24% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3375.01 €/m²

Ova nekretnina je 4.47% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,375 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
8

Kvadratura

51m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići