370,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva - image 19
370,000 € (4,111 €/m²)
90 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 1479

Tro-soban penthouse od 90 m² na osmom spratu u Bečićima, sa privatnom krovnom terasom od 94 m² u isključivom korišćenju vlasnika. Stan ima tri spavaće sobe, kupatilo i odvojen toalet, dnevni boravak, kuhinju i terasu koja se može zatvoriti staklenom konstrukcijom — što povećava korisnu površinu cele godine.

Prostor je opremljen klima uređajem, a zgrada ima lift do svih spratova. Uz stan ide parking mesto sa katastarskim brojem, što garantuje pravnu sigurnost mesta. Krovna terasa pruža pogled na more i otvoreno nebo, idealna za boravak, ručak na otvorenom ili tihu jutarnju kafu.

Bečići su jedna od najtraženijih zona Budvanske rivijere, sa peščanom plažom od oko 2 kilometra, šetalištem, restoranima i hotelima. Stari grad Budve je nekoliko minuta vožnje ili autobusom, aerodrom Tivat je oko 20 minuta. Lokacija balansira sezonsku posetu sa svakodnevnim životom.

Ugovorena cena je 400.000 evra. Računato na bruto površinu sa krovnom terasom (184 m²) cena ispada oko 2.174 €/m² — izuzetna pozicija u Bečićima, posebno za jedinicu sa privatnom krovnom terasom. Budvanska rivijera istorijski beleži rast vrednosti od oko 13% godišnje i rentalni prinos (ROI — povraćaj investicije) od 4–6%. Plaćanje kroz SPA (ugovor o kupoprodaji), uz PDV (porez na dodatu vrednost) ako je primenljiv.

Trinity vodi celu transakciju — proveru dokumentacije, pregovore, potpis i upis — sa jednim sagovornikom. Rezervacija nakon obilaska.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558285
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

90m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

8. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4111.11 €

Učešće 74,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,794 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
296,000 €
Učešće
74,000 €
Ukupna kamata
134,488 €
Ukupno plaćanje
430,488 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene trosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 20.38% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3415.04 €/m²