249,900 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva - image 16
249,900 € (2,065 €/m²)
121 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 121m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

IDP 3662
A stylish one-bedroom apartment is for sale in one of the most desirable areas of Bečići. The total area is 121 m², including a spacious 60 m² private terrace/yard equipped with outdoor furniture and a BBQ area – perfect for relaxation and entertaining.

The apartment features a modern design and comes fully furnished with high-quality, functional furniture. It is ready for immediate move-in with no additional investment required. The layout includes one bedroom, a spacious living room with access to the terrace, and a private yard, offering a rare level of comfort and privacy.

The complex includes amenities such as a swimming pool, playground, gym, and well-maintained surroundings. A garage space is available for purchase at an additional cost.

This property is ideal for comfortable living, holiday rentals, or as a strong investment opportunity. Bečići is a popular resort area with developed infrastructure and excellent connectivity.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552740
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

121m²

Sobe

1

Kupatila

0

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2065.29 €

Učešće 49,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,211 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
199,920 €
Učešće
49,980 €
Ukupna kamata
90,834 €
Ukupno plaćanje
290,754 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 38.81% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3375.01 €/m²

Ova nekretnina je 147.85% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,375 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

121m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva