145,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva - image 10
145,000 € (3,152 €/m²)
46 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

New 1-bedroom apartment with an area of 46 m2. The apartment is located on the 6th floor (not the last) of a building with two elevators and has a sea view.
It is located in a building opposite the Dva Kapetana restaurant, just a few minutes walk from the beach (about 500 m).
The apartment is bright and dry, located in a high-quality house, equipped with air conditioning and ready to move in or rent out.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549697
Objavljeno
24.04.2026
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3152.17 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 6.48% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3370.47 €/m²

Ova nekretnina je 5.68% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,370 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
21

Kvadratura

46m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 112m², Bečići, Budva