155,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 8
155,000 € (3,229 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se nov jednosoban stan u Bečićima , na samo nekoliko minuta hoda od plaže.Stan se nalazi na 1. spratu nove zgrade sa liftom , a po strukturi je jednosoban i raspolaze povrsinom od 48m2.Enterijer stana obuhvata hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, udobnu spavaću sobu, moderno kupatilo i terasu.Stan je u potpunosti opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pružajući sve što je potrebno za udoban i luksuzan život.Zgrada u kojoj se stan nalazi izgrađena je po savremenim standardima i poseduje lift, a dokumentacija je u potpunosti uredna.  

Detalji o nekretnini

ID oglasa
493660
Objavljeno
19.11.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3229.17 €

Učešće 31,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
751 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,000 €
Učešće
31,000 €
Ukupna kamata
56,340 €
Ukupno plaćanje
180,340 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 4.19% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3370.47 €/m²

Ova nekretnina je 1.58% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,370 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
177

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići