135,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora - image 10
135,000 € (3,375 €/m²)
40 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

A one-bedroom apartment is offered in a quiet residential area of ​​Budva, in Maslinjak, next to the sports center Rea. The apartment is located 500 meters from the sea, which is an extremely favorable location. In the immediate vicinity there are large supermarkets, shops, a bus station, a small market, as well as numerous cafes and restaurants.

The area of ​​the apartment is 40 m2, and it is located on the first floor of the building. It consists of a living room with a kitchen and dining room, a bedroom, a bathroom and a terrace. The apartment is fully furnished and equipped with all the necessary appliances, and it is ready to move in immediately. This is an excellent option both for living and for vacationing at the sea or for renting.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444390
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3375.00 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 0.19% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3381.34 €/m²

Ova nekretnina je 17.1% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 48 m²

3,381 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
311

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva