172,288 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva - image 5
172,288 € (3,191 €/m²)
54 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se useljiv jednosoban stan površine 54m2 u Bečićima. 
Stan se nalazi na 4. spratu zgrade koja posjeduje lift. 
Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa.
Mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni od 20.000€
Na krovu se nalaze: bazen sa terasom, mašinska sala za bazensku opremu, prostorija za pumpe, kupatilo sa tuševima.
Dječije igralište se nalazi u prostoru prizemlja, okružen sa puno zelenila, pruža svojim stanarima osećaj privatnosti.
Cijena: 172.288€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
436755
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3190.52 €

Učešće 34,458 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
835 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
137,830 €
Učešće
34,458 €
Ukupna kamata
62,624 €
Ukupno plaćanje
200,454 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 5.34% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3370.47 €/m²

Ova nekretnina je 10.72% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,370 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
312

Kvadratura

54m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TEAM Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva