220,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva - image 12
220,000 € (3,667 €/m²)
60 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 60m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

U mirnom naselju Ivanovići, u blizini Budve, nalazi se ovaj moderan jednosoban stan u novogradnji, smješten u stambenom kompleksu sa vrhunskim sadržajem.

Stan površine 60m² nalazi se na trećem spratu i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe i kupatila. Terasa nudi prelijep, otvoren pogled na more i okolno zelenilo – idealno mjesto za uživanje tokom cijelog dana.

Kompleks u kojem se stan nalazi raspolaže bazenom, saunom, teretanom i dječijim igralištem, što ga čini pogodnim za porodični život, odmor ili izdavanje.

U cijenu je uključeno i pokriveno garažno mjesto, što dodatno povećava vrijednost ove nekretnine.

Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, kompletnom sadržaju i odličnom pogledu, ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju sa brzom isplatom i potencijalom za rentu tokom cijele godine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
393345
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

1

Kupatila

1

Agencija

Adria Stone

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3666.67 €

Učešće 44,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,067 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
176,000 €
Učešće
44,000 €
Ukupna kamata
79,966 €
Ukupno plaćanje
255,966 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 8.79% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3370.47 €/m²

Ova nekretnina je 23.03% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 49 m²

3,370 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
331
Dan na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Adria Stone

Registarski broj

50635377

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

60m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Adria Stone

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići

Prodaja, kuća, 360m², Bečići, Budva