152,250 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar - image 10
152,250 € (3,239 €/m²)
47 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Soho City, Bar

Soho City, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

ID 401-2

📍 Bar · Stan · 1 spavaća · 152.250 €

📌 Lokacija: Centar Bar, pored Soho-a

📐 Površina: 47 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🚿 Kupatila: 1

Ovaj stan sa jednom spavaćom sobom nudi praktičan prostor u srcu Bara, idealan za život ili investiciju. Smješten u centru grada, pored Soho-a, pruža lak pristup svim važnim sadržajima i infrastrukturi. Kompaktan raspored i atraktivna lokacija čine ga pogodnim za samce, parove ili kao nekretninu za izdavanje sa dobrim povratom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559579
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3239.36 €

Učešće 30,450 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
738 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
121,800 €
Učešće
30,450 €
Ukupna kamata
55,340 €
Ukupno plaćanje
177,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bar

Soho City
Bar

Cijena ove nekretnine je 8.45% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Soho City

Prosječna cijena: 3538.46 €/m²

Ova nekretnina je 28.35% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Soho City

Prosječna veličina: 66 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Bar

Soho City

Kvadratura

47m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Soho City, Bar

294,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 80
Prodaja, dvosoban stan, 80m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

235,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar

294,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 77
Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 96m², Soho City, Bar

400,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 96
Prodaja, dvosoban stan, 96m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Soho City, Bar

210,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 64
Prodaja, jednosoban stan, 64m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Soho City, Bar

143,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, garsonjera, 39m², Soho City, Bar

131,000 €

Soho City

0 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, garsonjera, 39m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Soho City, Bar

216,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar

250,000 €

Soho City

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Soho City, Bar
Stan in Soho City

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar

280,000 €

Soho City

2 sobe 1 kupatilo 77
Prodaja, dvosoban stan, 77m², Soho City, Bar