280,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak - image 19
280,000 € (1,279 €/m²)
219 m²
8 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 219m², Borje, Žabljak

Borje, Žabljak Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor za iznajmljivanje u Žabljaku: Porodična kuća Pleme, kuće za odmor na slikovitoj lokaciji — šuma, brda i livade. Ocjena — 9 na Booking.
Turističko naselje se nalazi 3 km od Crnog jezera i 15 km od kanjona rijeke Tare. Nacionalni park Durmitor.

Opis:
• parcela 700 m²;
• samo 4 kuće: jedna 60 m², tri kuće po 53 m².

Struktura kuća:
• 1. sprat — dnevni boravak, kuhinja, kupatilo;
• potkrovlje -2 spavaće sobe.

Vikendice su potpuno namještene modernim namještajem i opremljene svim potrebnim uređajima. Instalirane su i moderne peći na pelet.
Centralno vodosnabdijevanje. Kanalizacija i struja.

Mogućnost kupovine 2 kuće na placu od 350 m² — 140.000 €.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
497140
Objavljeno
30.11.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

219m²

Sobe

8

Kupatila

N/A

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1278.54 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

219m²

Struktura

8 Soba

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak

16,500 €

Borje

343
Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak
Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak

74,000 €

Borje

2 sobe 1 kupatilo 50
Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak

599,000 €

Borje

4 sobe 3 kupatila 170
Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 97m², Borje, Žabljak