200,000 €
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 1
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 2
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 3
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 4
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 5
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 6
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 7
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 8
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 9
  • Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak - image 10
200,000 € (38 €/m²)
5200 m²

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

Borje, Žabljak Crna Gora

Opis nekretnine

Jedinstvena investiciona prilika na Žabljaku! Predstavljamo Vam izuzetno prostrano zemljište ukupne površine 5200 m², smješteno u srcu predivne prirode Žabljaka, u popularnom naselju Borije. Ova premium lokacija nudi neposrednu blizinu renomiranog hotela Polar Star, garantujući jednostavan pristup svim sadržajima i atrakcijama koje Durmitor nudi. Idealno je za ljubitelje prirode, skijanja i planinarenja, pružajući mir i netaknutu ljepotu crnogorskih planina. Parcela nudi ogroman potencijal za razvoj i idealna je za investitore. Postoji već mogućnost parcelacije na 15 zasebnih placeva, veličine od 200 do 500 m². Ovo je savršena osnova za izgradnju ekskluzivnih vikendica, luksuznih vila ili modernog turističkog kompleksa. Investirajte u rastuću turističku destinaciju sa stabilnom i sve većom potražnjom za smještajem. Iskoristite ovu priliku za visok povrat investicije u jednoj od najtraženijih planinskih destinacija Crne Gore. Cijena cijelog zemljišta (5200 m²): 200.000 EUR. Ne propustite ovu rijetku šansu da postanete vlasnik dijela raja na Durmitoru! Za više detalja i organizaciju posjete lokaciji, molimo Vas da nas kontaktirate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
38373
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5200m²

Vrsta zemljišta

Poljoprivredno

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 38.46 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview
NM

N M

N

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak

16,500 €

Borje

343
Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak
Verifikovan Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak

250,000 €

Borje

941
Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 90m², Borje, Žabljak

120,000 €

Borje

1 kupatilo 90
Prodaja, kuća, 90m², Borje, Žabljak
Verifikovan Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak

Na Upit

Borje

941
Prodaja, plac, 941m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak

74,000 €

Borje

2 sobe 1 kupatilo 50
Prodaja, kuća, 50m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak

599,000 €

Borje

4 sobe 3 kupatila 170
Prodaja, kuća, 170m², Borje, Žabljak
Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 97m², Borje, Žabljak

145,000 €

Borje

2 sobe 2 kupatila 97
Prodaja, kuća, 97m², Borje, Žabljak
Verifikovan Kuća in Borje

Prodaja, kuća, 99m², Borje, Žabljak