50,000 €
  • Prodaja, plac, 921m², Žabljak, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 921m², Žabljak, Crna Gora - image 2
50,000 € (54 €/m²)
921 m²

Prodaja, plac, 921m², Žabljak, Crna Gora

Žabljak, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju je prelijepa parcela u Pašinoj Vodi, površine 921 m², udaljena samo 4,5 kilometara od Žabljaka. Smještena direktno uz magistralni put Šavnik-Žabljak, s prekrasnim pogledom na planinski masiv Durmitor, ova nekretnina kombinuje prirodne ljepote i pristupačnost.

Iako zemljište nije urbanizovano, posjeduje ključne prednosti poput pristupa vodi i struji, što ga čini pogodnim za budući razvoj. Parcela ima prilazni put širine 3 metra i ulaz direktno na imanje, što omogućava laku dostupnost. Nalazi se samo 1 kilometar prije popularnog restorana Izvor, što dodatno doprinosi atraktivnosti lokacije. Takođe, postoji mogućnost podjele zemljišta na dvije odvojene parcele, što pruža dodatnu fleksibilnost za potencijalne kupce.

Sa već započetom gradnjom na susjednim parcelama, ovo područje postaje sve popularnije i predstavlja obećavajuću priliku za ulaganje ili mirno utočište u srcu netaknute prirode Crne Gore. Bilo da tražite privatni planinski kutak ili dugoročnu investiciju, ova parcela nudi značajan potencijal.

Kontaktirajte nas danas za više informacija ili kako biste zakazali obilazak ove izuzetne nekretnine u Pašinoj Vodi.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344715
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

921m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 54.29 €

Učešće 10,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
242 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
40,000 €
Učešće
10,000 €
Ukupna kamata
18,174 €
Ukupno plaćanje
58,174 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

921m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Kuća in Žabljak

Prodaja, kuća, 160m², Žabljak, Crna Gora

490,000 €

Žabljak

4 sobe 2 kupatila 160
Prodaja, kuća, 160m², Žabljak, Crna Gora
Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak

16,500 €

Borje

343
Prodaja, plac, 343m², Borje, Žabljak
Premium Zemljište in Borje

Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak

200,000 €

Borje

5200
Prodaja, plac, 5200m², Borje, Žabljak
Premium Stan in Žabljak II

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Žabljak II, Žabljak

120,000 €

Žabljak II

2 sobe 1 kupatilo 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Žabljak II, Žabljak