298,400 €
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi - image 9
298,400 € (210 €/m²)
1422 m²

Prodaja, plac, 1422m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Herceg Novi, Topla III, urbanizovano zemljište površine 1422m2, 1,5km od mora.

Na placu postoji objekat površine 127m2.

Mogućnost parcelacije zemljišta na manje placeve, minimalna površina 350m2.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
475781
Objavljeno
02.10.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1422m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Agencija

Forte Mare

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 209.85 €

Učešće 59,680 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,447 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
238,720 €
Učešće
59,680 €
Ukupna kamata
108,463 €
Ukupno plaćanje
347,183 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1422m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Topla

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi

190,000 €

Topla

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Topla, Herceg Novi
Premium Stan in Topla

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Topla, Herceg Novi

182,000 €

Topla

2 sobe 2 kupatila 71
Prodaja, dvosoban stan, 71m², Topla, Herceg Novi
Premium Stan in Topla

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Topla, Herceg Novi

315,000 €

Topla

2 sobe 1 kupatilo 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Topla, Herceg Novi
Premium Stan in Topla

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Topla, Herceg Novi