210,000 €
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi - image 6
210,000 € (486 €/m²)
432 m²

Prodaja, plac, 432m², Centar, Herceg Novi

Centar, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovano zemljiste sa odlicnim pogledom na more Herceg Novi. Povrsina parcele 432 m2, udaljenost od starog grada 350 metara. Mogucnost gradnje objekta do 520 m2 (bruto povrsine), cetiri etaze. Cijena: 210.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
313746
Objavljeno
26.11.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

432m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 486.11 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

432m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi

119,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi

80,000 €

Centar

376
Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 314m², Centar, Herceg Novi

Na Upit

Centar

1 soba 1 kupatilo 314
Prodaja, kuća, 314m², Centar, Herceg Novi
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Centar, Herceg Novi

172,000 €

Centar