260,000 €
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora - image 9
260,000 € (3,133 €/m²)
83 m²

Prodaja, kuća, 83m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Ova kuća se nalazi u Kotoru i ima ukupnu površinu od 83 kvadratnih metara, izgrađena je na parceli od 308 kvadratnih metara. Nalazi se u blizini zdravstvenih klinika, srednjih i osnovnih škola. Ova kuća se nalazi na oko 250 metara od mora, što je idealna opcija za one koji žele uživati u gradskom životu. Za detaljne informacije i razgovor, molimo vas da nas kontaktirate!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
301848
Objavljeno
24.10.2024
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

83m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3132.53 €

Učešće 52,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,260 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
208,000 €
Učešće
52,000 €
Ukupna kamata
94,505 €
Ukupno plaćanje
302,505 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 9.1% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3446.20 €/m²

Ova nekretnina je 63.07% manja od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 225 m²

3,446 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
567

Kvadratura

83m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Prčanj, Kotor