820,000 €
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi - image 15
820,000 € (3,106 €/m²)
264 m²
3 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 264m², Centar, Herceg Novi

Centar, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Luksuzna kuca na samoj obali mora Herceg Novi. Veoma atraktivna lokacija, 40 metara od mora, setalista 5 Danica, u neposrednoj blizi kluba Knjizevnika ,,Ivo Andric’’. Ukupna povrsina kuce 264 m2, sastoji se od Suterena (tehnicka prostorija sa toaletom  ili studio apartman koji moze da se napravi 33 m2), Prizemlje 83 m2 (dnevna soba sa kuhinjom), Prvi sprat 83 m2 (dvije spavace sobe, dva kupatila, terasa), Drugi sprat kompletan jednosoban stan sa pogledom na zaliv. Kuca je kvalitetno gradjena u zavrsnoj fazi, u cijeloj kuci je ugradjeno podno grijanje po svim etazama i kupatilima. Kuca kompletno uknjizena u katastru nepokretnosti, (dio objekta za legalizaciju).

Cijena: 820.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
303254
Objavljeno
26.10.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

264m²

Sobe

3

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3106.06 €

Učešće 164,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,975 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
656,000 €
Učešće
164,000 €
Ukupna kamata
298,055 €
Ukupno plaćanje
954,055 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Herceg Novi

Centar
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 13.93% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 3608.73 €/m²

Ova nekretnina je 73.44% veća od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 152 m²

Kvadratura

264m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi

119,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi

80,000 €

Centar

376
Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 314m², Centar, Herceg Novi

Na Upit

Centar

1 soba 1 kupatilo 314
Prodaja, kuća, 314m², Centar, Herceg Novi
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Centar, Herceg Novi

172,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Herceg Novi

270,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 74
Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Herceg Novi
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 173m², Centar, Herceg Novi

640,000 €

Centar

3 kupatila 173
Prodaja, kuća, 173m², Centar, Herceg Novi
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Centar, Herceg Novi

190,000 €