680,000 €
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 20
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 21
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 22
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 23
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 24
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 25
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 26
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 27
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 28
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 29
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 30
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 31
  • Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi - image 32
680,000 € (2,386 €/m²)
285 m²

Prodaja, kuća, 285m², Đenovići, Herceg Novi

Đenovići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca u neposredoj blizini mora Djenovici Herceg Novi. Kuca 285 m2 korisne povrsine, dvoriste 420 m2. Udaljenost od mora 80 metara. Kuca je kompletno opremljena, svaka soba ima klima uredjaje, u hodnicima i kupatilima podno grijanje, spansku keramiku, hrastov parket, spoljnu ogradu od inoxa kao i visok kvalitet zavrsne obrade samog objekta. Kuca posjeduje tri sprata, pogled na more kao i pet parking mjesta. Cijena: 680.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
30199
Objavljeno
11.01.2022
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

285m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2385.96 €

Učešće 136,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,297 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
544,000 €
Učešće
136,000 €
Ukupna kamata
247,168 €
Ukupno plaćanje
791,168 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Đenovići

Đenovići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 26.32% niža od prosječne cijene na lokaciji Đenovići

Prosječna cijena: 3238.23 €/m²

Ova nekretnina je 10.74% veća od prosječne veličine na lokaciji Đenovići

Prosječna veličina: 257 m²

Kvadratura

285m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Đenovići, Herceg Novi