420,000 €
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 1
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 2
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 3
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 4
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 5
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 6
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 7
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 8
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 9
  • Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva - image 10
420,000 € (2,515 €/m²)
167 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 167m², Centar, Budva

Centar, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

#Townhouse_Sale_Budva

ID 737.

📍For sale: Three-story townhouse in a gated complex near Budva

📌Location: Budva, Lastva Grbaljska

Area: 167 m²

For sale: A spacious three-story townhouse with a private plot, located in one of the most peaceful and secure gated complexes in Budva.

🔖 The complex, with 24-hour video surveillance, a communal pool, and a children's playground, is a comfortable solution for both permanent residence and recreational use at any time of year.

Quality and amenities:

✔ Renovation completed by our team, with oversight at every stage

✔ Underfloor heating on all levels

✔ Water filtration system

✔ High-quality finishing materials

✔ Backup generator – a rare and valuable asset in Budva

🔖 Advantages of the property:

— Separate apartments (suitable for rent)

— High rental potential

— Parking right at the entrance

— Privacy and quiet yet close to city amenities

💶Price: €420,000

WHATSAPP, TELEGRAM, VIBRE

+38268200906 Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM INVESTMENT

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560280
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

167m²

Sobe

2

Kupatila

1

Opremljen

Opremljeno

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2514.97 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Budva

Centar
Budva

Cijena ove nekretnine je 0% viša od prosječne cijene na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2514.97 €/m²

Ova nekretnina je 0.4% veća od prosječne veličine na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 166 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Centar

Kvadratura

167m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva