Estitor

Apartments for Sale in Novi Sad - Page 134

Found 3,108 listings for search Apartments for Sale in Novi Sad - Page 134

Data updated on 05/11/2026 at 11:29 AM

Sale, four bedroom apartment, 72m², Karagača, Petrovaradin
1/15
New Construction

155,800 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 72m², Karagača, Petrovaradin

PetrovaradinNovi Sad
Apartment724-bedroom0 bathrooms

Na prodaju četvorosoban stan u zatvorenom naselju ‚‚Fruške Vile''. Nalazi se na prvom spratu od ukupno dva, sa ukupno tri stana u ulazu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ilazom na terasu,...

Sale, three bedroom apartment, 67m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/5

187,500 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment673-bedroom

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Dostupan na II i III spratu Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku...

Sale, two bedroom apartment, 56m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije
1/11
New Construction

247,200 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment562-bedroom0 bathrooms

Nov neuseljavan stan - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase - Prodaje se namešten - Dvorišno orijentisan - Postoji mogućnost kupovine ili...

Apartments for Sale in Novi Sad - Page · Novi Sad · 65m² · 2.830 €/m²
Property price184.000
40.000500.000
Down payment 20%: 36.800
Loan: 147.200
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
818 €/mj.
for a loan of 147.200 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, four bedroom apartment, 150m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije
1/18
New Construction

474,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment1504-bedroom

Predstavljamo unikatnu nekretninu na odličnoj lokaciji, u blizini Sajma i Bulevara Oslobodjenja. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade, i jedini je stan na tom spratu. Sastoji se od dnevnog...

Sale, three bedroom apartment, 82m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije
1/17
New Construction

159,650 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment823-bedroom0 bathrooms

Prodaje se troiposoban stan od 69m2, opremljen vrhunskim kvalitetnim nameštajem i tehnikom Bosch, spreman za useljenje! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 odvojene spavaće...

Sale, two bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/5

123,920 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment442-bedroom

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je...

Sale, two bedroom apartment, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
1/11
New Construction

140,000 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment432-bedroom0 bathrooms

Oglašavamo prodaju novog dvosobnog stana na mirnoj lokaciji, u prvom delu Salajke. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem sa tehnikom i uređajima vrhunskog kvaliteta koji su još uvek u garanciji....

Sale, two bedroom apartment, 41m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
1/13
New Construction

130,900 €

over 6 months ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment412-bedroom0 bathrooms