Estitor

Real Estate for Sale in Novi Sad

Found 4,216 listings for search Real Estate for Sale in Novi Sad

Data updated on 05/11/2026 at 06:57 AM

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15
New Construction

154,000 €

0 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment441-bedroom0 bathrooms

Na prodaju jednoiposoban stan 44m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom, u novoizgrađenom objektu u ulici Ćirila i Metodija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i...

Sale, four bedroom apartment, 110m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije
1/18
New Construction

418,000 €

0 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment1104-bedroom0 bathrooms

Na prodaju četvorosoban stan od 110 m² na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, na 8. spratu u objektu City gradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od četiri sobe i dva kupatila. Prodaje...

Expo

Agency

Call
Sale, apartment, 352m², Centar, Novi Sad
1/38
New Construction

1,420.000 €

0 days ago

Sale, apartment, 352m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Apartment3520 bathrooms

Na prodaju impresivan duplex ukupne površine 292m², uz dodatni, funkcionalno povezan stan od 60m², čime ova jedinstvena celina pruža gotovo 352m² vrhunskog stambenog prostora, namenjenog kupcima koji...

Expo

Agency

Call
Real Estate for Sale in Novi · Novi Sad · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, one bedroom apartment, 35m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
1/13

122,500 €

1 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment351-bedroom0 bathrooms

Na prodaju jednoiposoban stan u prizemlju zgrade u ulici Miše Dimitrijevića, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Stan koristi deo...

Sale, one bedroom apartment, 41m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/6

143,500 €

1 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment411-bedroom0 bathrooms

Na prodaju jednoiposoban stan 41 m2, na visokom prizemlju zgrade u ulici Heroja Pinkija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Stan se...

Sale, parking/garage, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
1/2

22,000 €

1 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Parking/Garage13

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska...

Sale, two bedroom apartment, 46m², Novo naselje, Novi Sad
1/14

133,900 €

1 days ago

Sale, two bedroom apartment, 46m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naseljeNovi Sad
Apartment462-bedroom0 bathrooms

Novi Sad - Novo naselje - Bulevar Jovana Dučića ▪️ Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 46 m². ▪️ Nalazi se na petom spratu u dobroodržavanoj zgradi sa dva lifta. ▪️ Sastoji se od...

Sale, three bedroom apartment, 91m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije
1/16

253,000 €

1 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment913-bedroom0 bathrooms

Novi Sad - Pavla Papa ▪️ Prodaje se troiposoban stan površine 91 m². ▪️ Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Odličnog rasporeda i iskorišćenih kvadrata. U donjem nivou se nalazi: dnevna...