Estitor

Novogradnja – Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 56

Pronađeno je 3,146 oglasa za upit Novogradnja – Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 56

Podaci su ažurirani 22.05.2026. u 11:31

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Rozino, Budva
1/8
Novogradnja

165,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Rozino, Budva

Stan42Jednosoban1 kupatilo

🏠 Jednosoban stan u novogradnji – Rozino 📏 Površina: 42m² 🏢 Prvi sprat ✨ Moderna gradnja, kvalitetna izolacija 📍 Odlična lokacija, blizu svih sadržaja Cijena 165,000e Postoji mogucnost kupovine...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Zaobilaznica, Budva
1/8
Novogradnja

165,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Zaobilaznica, Budva

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se komforan i moderno uređen stan površine 47 m², smješten na 5. spratu u zgradi Mix Marketa, na kružnom toku na zaobilaznici pored Mega Malla. Stan je luksuzno namješten i potpuno opremljen...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², City Kvart, Podgorica
1/8
Novogradnja

169,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², City Kvart, Podgorica

Stan46Jednosoban0 kupatila

Prodajemo –jednosoban kompletno namješten stan 46m2, City Kvart (zgrada Acton). Nalazi se na 3.spratu, u zgradi koja posjeduje lift, u blizini TC Big Fashion. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni...

Novogradnja – Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Tuški Put, Podgorica
1/11
Novogradnja

138,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Tuški Put, Podgorica

Stan51Jednosoban0 kupatila

Prodajemo- jednosoban stan 51m2 na Tuškom putu. Stan se nalazi se na 3. spratu, u zgradi koja posjeduje lift. Klimatizovan je i prodaje se polunamješten (ugradne elemente).Orijentisan je...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/6
Novogradnja

122,000 €

prije 70 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 45 m², smješten na II spratu u kvalitetnoj zgradi kompanije Zetagradnja na Starom Aerodromu. Stan ima veoma funkcionalan raspored i sastoji se od dnevnog boravka...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica
1/8
Novogradnja

127,000 €

prije 70 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica

Stan43Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 43,5 m², smješten na drugom spratu u savremenom stambenom kompleksu Garden Complex na Zabjelu, u blizini Hemomonta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od...

Prodaja, stan, 35m², Sutomore, Bar
1/9
Novogradnja

92,000 €

prije 70 dana

Prodaja, stan, 35m², Sutomore, Bar

Stan351 kupatilo

PRODAJA / SALE Prodaje se modermo opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u Sutomoru,nalazi se uz magistralni put u blizini autobuske stanice. Garsonjera ima 35 m2. Nalazi se na 5. spratu,nije...

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Zabjelo, Podgorica
1/3
Verifikovano
Novogradnja

126,500 €

prije 70 dana

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Zabjelo, Podgorica

Stan55Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 55.46m² u modernom stambenom kompleksu Urban Rezidenza, koji realizuje investitor CK Capital. Kompleks se nalazi na Zabjelu u Podgorici, u blizini BIG Fashion...

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Zabjelo, Podgorica
1/4
Verifikovano
Novogradnja

119,600 €

prije 70 dana