137,555 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Pinješ, Ulcinj - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Pinješ, Ulcinj - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Pinješ, Ulcinj - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Pinješ, Ulcinj - image 4
137,555 € (2,595 €/m²)
53 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Pinješ, Ulcinj

Pinješ, Ulcinj Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju stan u naselju Pinješ, u Ulcinj.

Stan se nalazi na drugom spratu u mirnom i uređenom dijelu grada, u neposrednoj blizini sadržaja za svakodnevni život.

Investitor: Dujari Invest doo
Završetak radova: jun 2027. godine

Stan S01 ima površinu od 52.58 m².

137.555 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548552
Objavljeno
21.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

27

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2595.38 €

Učešće 27,511 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
667 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
110,044 €
Učešće
27,511 €
Ukupna kamata
49,999 €
Ukupno plaćanje
160,043 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Pinješ

Pinješ
Ulcinj

Cijena ove nekretnine je 28.04% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Pinješ

Prosječna cijena: 2026.99 €/m²

Ova nekretnina je 4.63% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Pinješ

Prosječna veličina: 56 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Ulcinj

Pinješ

Kvadratura

53m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Pinješ

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Pinješ, Ulcinj

136,800 €

Pinješ

2 sobe 2 kupatila 76
Prodaja, dvosoban stan, 76m², Pinješ, Ulcinj
Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Pinješ, Ulcinj

117,500 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Pinješ, Ulcinj