278,250 €
  • Prodaja, stan, 64m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 64m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 64m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 64m², Tivat, Crna Gora - image 4
278,250 € (4,348 €/m²)
64 m²

Prodaja, stan, 64m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

The apartment sits atop the third floor of a recently constructed building nestled in the Podkuk area, conveniently close to Tivat center and just steps away from Porto Montenegro.
Freshly minted and tastefully furnished, this abode spans 64 square meters and comprises two bedrooms, bathroom, a cozy living room, and a kitchen with an adjoining dining area. Step outside onto the expansive terrace to soak in the delightful sea views.
Convenience is key, with a designated parking spot provided within the gated parking area directly in front of the building.
Selling price is €278,000.
For more information regarding this rare opportunity, please give us a call at:
+382 68 029 991
+382 68 014 729
Or email us at: [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558685
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4347.66 €

Učešće 55,650 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,349 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
222,600 €
Učešće
55,650 €
Ukupna kamata
101,139 €
Ukupno plaćanje
323,739 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 3.34% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 14.56% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
4

Kvadratura

64m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Pod Kuk

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat

169,000 €

Pod Kuk

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Poslovni prostor in Radovići

Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat

Na Upit

Radovići

1 soba 1 kupatilo 90
Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

190,000 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Kuća in Kava

Prodaja, kuća, 240m², Kava, Tivat

2,100.000 €

Kava

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, kuća, 240m², Kava, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 385m², Luštica Bay, Tivat

4,232.000 €

Luštica Bay

4 sobe 4 kupatila 385
Prodaja, kuća, 385m², Luštica Bay, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay

5 soba 5 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

453,500 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat