472,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora - image 6
472,500 € (4,821 €/m²)
98 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan povrsine 98m2 + 29.09m2 zelene terase, na najvisocijem povucenom spratu stambenog objekta u izgradnji, lociran u naselju Pod Kuk, Tivat.

Objekat je pozicioniran na jednoj od najljepsih lokacija u Tivtu, na svega 800 metara od mora, dok je od centra grada udaljen samo 1 kilometar. Koncipiran je tako da je svojom duzom stranom okrenut ka moru, da bi svi stanovi imali otvoren pogled na grad i na more.

Objekat svojom arhitekturom i formom prati savremeni nacin izgradnje i finalne obrade stambenih objekata. Struktura stanova u objektu omogucava objedinjavanje vise stambenih jedinica u jednu.

Parterno urednjenje objekta ce biti ozelenjeno sadnicama visokog i niskog rastinja a predvidjena je i izgradnja bazena za korisnike ovog objekta.

Struktura stana:

• Ulazni hodnik: 4.56m2

• Spavaca soba 1: 10.08 m2

• Kupatilo spavace sobe 1: 3.54m2

• Kupatilo 2: 3.08m2

• Spavaca soba 2: 14.33 m2

• Dnevni boravak: 28.86m2

• Kuhinja: 11.68m2

• Vešeraj: 3.13m2

• Degazman: 2.20m2

• Terasa 1: 4.48m2

• Terasa 2: 15.54m2

Ukupno: 98m2 + 29.09m2 terase

Moguce je kupiti garazno mjesto po cijeni od 15.000 Eur.

Cijena: 472.500 Eur (cijena sa popustom, za koju je potrebno uplatiti 90% po potpisivanju ugovora)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
487882
Objavljeno
05.11.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

98m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4821.43 €

Učešće 94,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,291 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
378,000 €
Učešće
94,500 €
Ukupna kamata
171,745 €
Ukupno plaćanje
549,745 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 19.13% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4047.20 €/m²

Ova nekretnina je 12.32% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 87 m²

Kvadratura

98m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Pod Kuk

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat

169,000 €

Pod Kuk

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat