257,400 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat - image 6
257,400 € (3,300 €/m²)
78 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Marići, Tivat

Marići, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Novi dvosobni stan s dvorištem u Tivtu – direktno od investitora

Povrsina stana – 78m2

Raspored: dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, hodnik, terasa. Osim terase, stan ima veliko dvorište s obje strane zgrade (ugovor o ekskluzivnom korištenju).

Cijena stana – 257.400

Ovaj ekskluzivni kompleks sastoji se od šest zgrada i nudi savršenu ravnotežu između modernog života i prirode.

Kompleks nudi 54 stana površine od 42 do 76 m2. Svaka zgrada ima svoj jedinstveni karakter, ali zajedno čine skladnu cjelinu gdje su sigurnost i privatnost klijenata na prvom mjestu.

Kompleks se nalazi u mirnom dijelu Tivta, a ipak su gradski infrastrukturni centar i Porto Montenegro udaljeni otprilike 10 minuta. Zračna luka Tivat udaljena je 5 minuta vožnje.

U blizini se nalazi nekoliko plaža i rekreacijskih područja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
483563
Objavljeno
22.10.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3300.00 €

Učešće 51,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,248 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
205,920 €
Učešće
51,480 €
Ukupna kamata
93,560 €
Ukupno plaćanje
299,480 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tivat

Marići
Tivat

Cijena ove nekretnine je 8.78% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Marići

Prosječna cijena: 3617.66 €/m²

Ova nekretnina je 25.14% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Marići

Prosječna veličina: 104 m²

Kvadratura

78m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AM

Adria Moment

Slične nekretnine

Premium Stan in Marići

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Marići, Tivat

164,500 €

Marići

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Marići, Tivat
Premium Kuća in Marići

Prodaja, kuća, 120m², Marići, Tivat

376,500 €

Marići

2 sobe 2 kupatila 120
Prodaja, kuća, 120m², Marići, Tivat
Zemljište in Marići

Prodaja, plac, 550m², Marići, Tivat

230,000 €

Marići

550
Prodaja, plac, 550m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Marići, Tivat

211,000 €

Marići

1 soba 0 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, dvosoban stan, 122m², Marići, Tivat

565,000 €

Marići

2 sobe 0 122
Prodaja, dvosoban stan, 122m², Marići, Tivat
Poslovni prostor in Marići

Prodaja, poslovni prostor, 43m², Marići, Tivat

127,600 €

Marići

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, poslovni prostor, 43m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Marići, Tivat

204,360 €

Marići

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Marići, Tivat

204,360 €

Marići

1 soba 1 kupatilo 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Marići, Tivat

297,843 €

Marići

2 sobe 0 76
Prodaja, dvosoban stan, 76m², Marići, Tivat
Stan in Marići

Prodaja, dvosoban stan, 222m², Marići, Tivat

672,693 €

Marići

2 sobe 0 222
Prodaja, dvosoban stan, 222m², Marići, Tivat