399,000 €
  • Prodaja, stan, 99m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 99m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 99m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 99m², Tivat, Crna Gora - image 4
399,000 € (4,030 €/m²)
99 m²

Prodaja, stan, 99m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

A stunning penthouse offering panoramic views of the Tivat Bay. This luxurious three-bedroom apartment spans 99 square meters and is situated on the fourth floor of a modern building constructed in 2017, equipped with an elevator for easy access. The property features an open-concept living room seamlessly connected to a dining area and a fully equipped modern kitchen. Three elegant bedrooms, two bathrooms with underfloor heating, a laundry room, and a spacious wraparound terrace complete the layout. Each room has direct access to the terrace, offering breathtaking views of the sea on one side and the mountains on the other.The apartment comes fully furnished, boasting high-quality materials and modern design. Equipped with air conditioning in every room and underfloor heating in the bathrooms, it ensures year-round comfort. Conveniently located near the center of Tivat, Porto Montenegro, beaches, shops, restaurants, and cafés, this property is ideal for a luxurious and comfortable lifestyle. A private parking space is included.Selling price is €399,000.For more information regarding this apartment, please give us a call at:+382 68 029 991+382 68 014 729Or email us at: [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
481582
Objavljeno
16.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

99m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4030.30 €

Učešće 79,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,934 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
319,200 €
Učešće
79,800 €
Ukupna kamata
145,029 €
Ukupno plaćanje
464,229 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 4.2% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 32.16% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
211

Kvadratura

99m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, dvosoban stan, 100m², Porto Montenegro, Tivat

831,000 €

Porto Montenegro

2 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, dvosoban stan, 100m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €