112,500 €
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora - image 8
112,500 € (3,879 €/m²)
29 m²

Prodaja, garsonjera, 29m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

📢Za prodaju studio apartman 29m2 na 1. spratu, u Tivtu, Bonići.
🏢Stan se prodaje u elitnom stambenom kompleksu, savremene arhitekture , projektovan tako da se iz svake stambene jedinice pruža veličanstven pogled na more.
📍 Idealno je pozicioniran u mirnom dijelu Tivta, okružen prelijepim zelenilom i u neposrednoj blizini elitnih nekretnina. Na pješačkoj udaljenosti se nalaze: prodavnice, restorani, najčistije plaže, kao i šetalište najprestižnije marine u Evropi – Porto Montenegro.
✈️Međunarodni aerodrom Tivat nalazi se svega 5 minuta vožnje od kompleksa.
🌆U završnoj obradi koristiće se isključivo materijali visokog kvaliteta, uključujući prirodni kamen za fasade i zajedničke površine. Apartmani su maksimalno osvijetljeni dnevnom svjetlošću zahvaljujući orijentaciji zgrade i panoramskom staklu.
🌅Iz svake prostorije pruža se impresivan pogled na more.
Završetak radova Maj 2027 god...

Detalji o nekretnini

ID oglasa
470702
Objavljeno
18.09.2025
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

29m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3879.31 €

Učešće 22,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
545 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
90,000 €
Učešće
22,500 €
Ukupna kamata
40,892 €
Ukupno plaćanje
130,892 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 14.09% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4515.31 €/m²

Ova nekretnina je 13.64% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 34 m²

4,515 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
240

Kvadratura

29m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat