280,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat - image 14
280,000 € (4,000 €/m²)
70 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Two bedroom - 70m2

two bathrooms

garage space

near center

Detalji o nekretnini

ID oglasa
457298
Objavljeno
13.08.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

70m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4000.00 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Tivat

Cijena ove nekretnine je 6.42% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 4274.30 €/m²

Ova nekretnina je 24.6% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 93 m²

4,274 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
275

Kvadratura

70m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

DI Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat

350,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 110
Prodaja, dvosoban stan, 110m², Centar, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Centar, Tivat