241,000 €
  • Prodaja, stan, 74m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 74m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 74m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 74m², Tivat, Crna Gora - image 4
241,000 € (3,257 €/m²)
74 m²

Prodaja, stan, 74m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Nestled in the picturesque village of Đuraševići, this furnished 74m² apartment offers a blend of modern convenience and coastal charm. The layout includes two spacious double bedrooms, a contemporary bathroom, an open plan living and dining area with a fully equipped kitchen, and a large terrace showcasing stunning sea views.
Bathed in natural light, the apartment boasts an uninterrupted panorama of the Adriatic. Each room is equipped with air conditioning, ensuring year-round comfort. The property is ideally positioned just 100 meters from the sea, 4.3 km from Luštica Bay, 8 km from Tivat Airport, 11 km from Porto Montenegro, and 9.8 km from Kotor’s historic Old Town.
Residents benefit from a private covered parking space, a shared leisure area with a barbecue, and access to a private swimming pool. The building is secured with a gated entrance from the main road, offering exclusive access to residents for added privacy and peace of mind.
The price of this apartment is €241,000
For more details or to schedule a viewing, contact us:
📞 +382 68 029 991
📞 +382 68 014 729
📧 [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389733
Objavljeno
15.06.2025
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3256.76 €

Učešće 48,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,168 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,800 €
Učešće
48,200 €
Ukupna kamata
87,599 €
Ukupno plaćanje
280,399 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 21.47% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 1.16% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

74m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Pod Kuk

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat

169,000 €

Pod Kuk

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pod Kuk, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat