306,000 €
  • Prodaja, stan, 85m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 85m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 85m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 85m², Tivat, Crna Gora - image 4
306,000 € (3,600 €/m²)
85 m²

Prodaja, stan, 85m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

A premium residential and commercial development is coming to Donja Lastva, with completion expected by summer 2025. Ideally located just minutes from shops, cafés, and the beach, this contemporary project offers the perfect blend of comfort, convenience, and investment potential.A spacious three-bedroom apartment of 85.26m² is available for sale at a price of €306,000. The development follows a mixed-use concept, combining residential and commercial spaces that seamlessly integrate with the surrounding environment. Situated in a fast-growing area, it provides easy access to essential amenities, making it an excellent choice for both living and investment.Parking spaces are available for purchase separately, offering additional convenience for residents. As part of a large-scale project consisting of 18 buildings, each featuring commercial spaces on the ground floor, this development presents a unique opportunity for those seeking a modern, well-connected living environment.For More Information or to Schedule a Viewing:📞 +382 68 029 991 | +382 68 014 729📧 [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389706
Objavljeno
15.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

85m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3600.00 €

Učešće 61,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,483 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
244,800 €
Učešće
61,200 €
Ukupna kamata
111,226 €
Ukupno plaćanje
356,026 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 14.43% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 13.47% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
336

Kvadratura

85m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Poslovni prostor in Radovići

Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat

Na Upit

Radovići

1 soba 1 kupatilo 90
Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

190,000 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay