186,000 €
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 15
186,000 € (4,537 €/m²)
41 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 41m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte novogradnju u naselju Župa, centar Tivta, moderan i udoban privatni stambeni kompleks dizajniran za odmor i život. Smješten u mirnom dijelu grada, nasuprot velikog parka uz more, kompleks nudi brz i lak pristup razvijenoj infrastrukturi. Ovo je mjesto stvoreno da postane pravi dom na obali Jadranskog mora.

Stanovi su trenutno u izgradnji, a završetak radova se očekuje do juna 2025. godine.

Pogodnosti stanova:

• Blizina parka uz obalu mora

• Nalazi se u mirnom centru grada

• Jednostavan pristup sa glavnog puta

• Privatna teritorija sa ličnim parking mjestima

• Bazen i vrt

• Predivan, slikovit pogled sa viših spratova

Dostupni stanovi:

1. Stan sa jednom spavaćom sobom u prizemlju
    1. Veličina: Unutrašnji prostor 36,52 m² + vrt 73,71 m²

1. Cijena: 200.000 €

2. Stan sa dvije spavaće sobe i vrtom u prizemlju
    1. Veličina: Unutrašnji prostor 61,89 m² + vrt 62,02 m²

1. Cijena: 310.000 €

3. Studio stan na prvom spratu
    1. Veličina: Unutrašnji prostor 41,47 m²

1. Cijena: 186.000 €

4. Stan sa dvije spavaće sobe na prvom spratu
    1. Veličina: Unutrašnji prostor 61,77 m²

1. Cijena: 278.000 €

5. Stan sa dvije spavaće sobe na prvom spratu
    1. Veličina: Unutrašnji prostor 68,37 m²

      Detalji o nekretnini
      ID oglasa
      329703
      Objavljeno
      22.01.2025
      Ažuriran
      11.05.2026
      Tip nekretnine

      Stan

      Kvadratura

      41m²

      Sobe

      N/A

      Kupatila

      1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4536.59 €

Učešće 37,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
902 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
148,800 €
Učešće
37,200 €
Ukupna kamata
67,608 €
Ukupno plaćanje
216,408 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 9.39% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4147.27 €/m²

Ova nekretnina je 45.24% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

41m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 sobe 4 kupatila 240
Prodaja, četvorosoban stan, 240m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Porto Montenegro