433,000 €
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora - image 10
433,000 € (4,865 €/m²)
89 m²

Prodaja, stan, 89m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte vrhunac luksuza i udobnosti sa našim izuzetnim dvosobnim apartmanom smještenim u projektu Centrale Apartments u Tivtu, u Luštica Bay-u. Prostirući se na 76,90 m² unutrašnjeg stambenog prostora i sa terasom od 12,47 m², ovaj apartman nudi otvoreni koncept dnevnog boravka i trpezarije koji se besprekorno stapaju sa savremenim elementima uz prostrani raspored. Uživajte u prostranim balkonima i terasama, idealnim za uživanje u mirnoj atmosferi okoline.

Dizajniran sa obiljem unutrašnjih prostora za skladištenje, ovaj apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju i svu ugrađenu opremu. Video nadzorom omogućeni automatizovani sistem ulaska obezbjeđuje sigurnost, dok podno grijanje u kupatilima i sistem klimatizacije bez propuha pružaju vrhunski komfor. Plakar sa poda do plafona nudi velikodušna rješenja za skladištenje, poboljšavajući funkcionalnu eleganciju apartmana.

Kao stanovnik Luštica Bay-a, imaćete pristup prelijepoj plaži Luštica Bay, zajedno sa prioritetnim rezervacijama na drugim plažama u kompleksu. Naši stanovnici imaju koristi od vrhunskog korisničkog servisa i sigurnosti, uključujući praktičnu uslugu prevoza do Marine Village. Vlasnici kuća mogu pristupiti bazenu za iznajmljivanje upravljanim od strane Luštica Bay-ovog servisa za iznajmljivanje nekretnina i uživati u povlašćenim cijenama u hotelu The Chedi Luštica Bay 5*. Osim toga, stanovnici imaju pristup ekskluzivnim, samo po pozivu dostupnim događajima i 24-časovnom korisničkom servisu i sigurnosnom timu.