399,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 16
399,000 € (6,138 €/m²)
65 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

 Nekretnine Crna Gora Prodaje se luksuzan dvosoban stan sa garažnim mestom u Tivtu, Crna GoraNa prodaju je luksuzan dvosoban stan u novoj stambenoj zgradi, smeštenoj na samo 150 metara od mora u Tivtu. Stan se prostire na površini od 65m² i nalazi se na prvom spratu zgrade.Stan je luksuzno opremljen, a njegova struktura uključuje:Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijomDve spavaće sobeKupatiloTerasuU cenu stana uračunato je i garažno mesto.Ova nekretnina pruža odličnu priliku za investiciju, jer stan ostvaruje značajan prihod od iznajmljivanja i nudi odličan povrat ulaganja.#Prodaja #Tivat #LuksuzanStan #DvosobanStan #GaražnoMesto #Nekretnine #CrnaGora #Investicija

Detalji o nekretnini

ID oglasa
272171
Objavljeno
12.08.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

2

Kupatila

1

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6138.46 €

Učešće 79,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,934 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
319,200 €
Učešće
79,800 €
Ukupna kamata
145,029 €
Ukupno plaćanje
464,229 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 47.96% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4148.65 €/m²

Ova nekretnina je 25.52% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 87 m²

4,149 €
Prosječna godišnja cijena
+1%
Trend cijena (godišnje)
643

Kvadratura

65m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Poslovni prostor in Radovići

Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat

Na Upit

Radovići

1 soba 1 kupatilo 90
Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

190,000 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay

5 soba 5 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

453,500 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat

495,000 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 71
Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat

583,500 €

Luštica Bay

2 sobe 2 kupatila 83
Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

528,000 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat