Estitor

Prodaja Luksuznih Stanova Pobrežje, Podgorica

Pronađeno je 5 oglasa za upit Prodaja Luksuznih Stanova Pobrežje, Podgorica

Podaci su ažurirani 13.05.2026. u 23:39

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Pobrežje, Podgorica
1/11
Novogradnja

180,000 €

prije 7 dana

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Pobrežje, Podgorica

Stan61Jednosoban1 kupatilo

Prodajem nov, kompletno namješten komforan jednosoban stan 61m2 u kompleksu Rafaelo na Pobrežju u Ulici 4.jula. Stan posjeduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Pobrežje, Podgorica
1/18
Novogradnja

139,000 €

prije 14 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Pobrežje, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan od 46 m³ na Pobrezju. Stan se nalazi na 6. Spratu.

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pobrežje, Podgorica
1/8
Novogradnja

133,000 €

prije 63 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pobrežje, Podgorica

Stan43Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 43 m², Pobrežje. Smješten na 3. spratu stambene zgrade u naselju Pobrežje. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa...

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Pobrežje, Podgorica
1/13

162,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Pobrežje, Podgorica

Stan58Dvosoban2 kupatila

Lux dvosoban stan na prodaju sa suncanom terasom i pogledom na park. Orjentacija jug-istok. 3.sprat. Parking ispred sa rampom.

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Pobrežje, Podgorica
1/14
Novogradnja

210,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 80m², Pobrežje, Podgorica

Stan80Dvosoban2 kupatila

Prodajemo novi stan u luksuznoj kući u centru Podgorice (Ulica 4. jula) Dvije spavaće sobe, 2 Kupatila, garderoba. 4. sprat, orijentisan na jug. . Postoje dva ulaza u stan kroz trgovački centar, a...

AE

Alexander Efimovskikh

Oglašivač

Pozovi
Prikazano 1-5 od 5 rezultata

Podgorica – vodič kroz grad i tržište stanova

Pobrežje je visoko tražno, lijepo uređeno naselje u Podgorici koje nudi raznovrsne stanove — od modernih jednosobnih do prostranih porodičnih stanova. Tržište za prodaju stanova je živo; kupci cijene dobru povezanost i prisutnost kvalitetnih usluga. Lokalne prednosti su: Dom zdravlja Pobrežje, Bona Mente, vrtić Leptirić, Tea Medica, Biblioteka za slijepe Crne Gore, NikaMed, Sveznalica, JU OŠ 'Vlado Milić', Muzej Guzalanda i blizina centra Podgorice. Preporučamo da u oglasima koristite LSI termine: prodaja stan Pobrežje, kupovina stana Pobrežje, stanovi Pobrežje. Prosječna cijena: 2869 €/m².

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Pobrežje

Prosječna cijena/m²
2,617 €
Aktivni oglasi
LIVE
97
Ažurirano danas
Novi oglasi
1
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+1.80%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u naselju Pobrežje?

Prema analizi 97 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u naselju Pobrežje (Podgorica) iznosi 2,617 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u naselju Pobrežje?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u naselju Pobrežje bilježi stabilan rast od 1.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u naselju Pobrežje kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 461 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.7%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta

Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.

Uključi dodatne troškove

Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.