248,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica - image 11
248,000 € (3,179 €/m²)
78 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 78m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi Fidija. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, maksimalna iskorišćenost prostora i prijatna prirodna osvijetljenost tokom većeg dijela dana.

Zgrada je uredna, kvalitetno građena i nalazi se na dobroj lokaciji sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – prodavnicama, školama, vrtićima i javnom prevozu.
Dodatna prednost stana je što je svaka prostorija klimatizovana, što obezbjeđuje maksimalan komfor tokom cijele godine.

Ovaj stan je idealan za porodično stanovanje, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući svojoj strukturi i atraktivnoj lokaciji.
U blizini same zgrade, dostupan je javni parking.

ID: ML 1682

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560092
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3179.49 €

Učešće 49,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,202 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
198,400 €
Učešće
49,600 €
Ukupna kamata
90,144 €
Ukupno plaćanje
288,544 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 22.56% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna cijena: 2594.17 €/m²

Ova nekretnina je 8.42% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosječna veličina: 72 m²

2,594 €
Prosječna godišnja cijena
+17%
Trend cijena (godišnje)
5

Kvadratura

78m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar